PLUS Spithoff Schildwolde

Klik hier voor
alle sponsoren

Inloggen
Registreren

Inloggegevens vergeten

Wedstrijdschema en scores voorrondes

Op deze pagina vind je de het wedstrijdschema voor de voorrondes. De genoemde tijden zijn bij benadering en kunnen afwijken van de realiteit.

Voor een afdrukbare versie van deze pagina kun je aan de rechterkant van deze pagina klikken op "Open afdrukbare versie" onder het kopje "Weergaveopties". Onder het kopje "Downloads" vind je diverse PDF documenten die je kunt uitprinten om voor je zelf eenvoudig de scores van je favoriete team bij te kunnen houden.

Jaarselectie
Onderstaand zie je het wedstrijdschema en de scores voor het jaar 2019.
Wil je deze gegevens van een ander jaar zien? Kies dan een ander jaar:
 

De scores worden momenteel niet getoond.

 
Wedstrijdschema Vrijdag 5 juli 2019
Veld A
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Mainbuurt Frens from Eemland            
18:48 Laagblijvers van Plus Rondje van Henk            
19:06 Emmius Notarissen Mainbuurt            
19:24 Frens from Eemland Laagblijvers van Plus            
19:42 Rondje van Henk Emmius Notarissen            
20:00 Laagblijvers van Plus Mainbuurt            
20:18 Emmius Notarissen Frens from Eemland            
20:36 Mainbuurt Rondje van Henk            
20:54 Laagblijvers van Plus Emmius Notarissen            
21:12 Frens from Eemland Rondje van Henk            
Veld B
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Yudidit photos & Design Dames v.v. S.G.V.            
18:48 Beunhoazen Liever een glas dan een beker 1            
19:06 Eat, sleep, frikandel, repeat Yudidit photos & Design            
19:24 Dames v.v. S.G.V. Beunhoazen            
19:42 Liever een glas dan een beker 1 Eat, sleep, frikandel, repeat            
20:00 Beunhoazen Yudidit photos & Design            
20:18 Eat, sleep, frikandel, repeat Dames v.v. S.G.V.            
20:36 Yudidit photos & Design Liever een glas dan een beker 1            
20:54 Beunhoazen Eat, sleep, frikandel, repeat            
21:12 Dames v.v. S.G.V. Liever een glas dan een beker 1            
Veld C
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 De Stuutsiekoorns J. Groenwold Dienstverlening            
18:48 Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff In Kees of emergency            
19:06 Ross De Stuutsiekoorns            
19:24 J. Groenwold Dienstverlening Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff            
19:42 In Kees of emergency Ross            
20:00 Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff De Stuutsiekoorns            
20:18 Ross J. Groenwold Dienstverlening            
20:36 De Stuutsiekoorns In Kees of emergency            
20:54 Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff Ross            
21:12 J. Groenwold Dienstverlening In Kees of emergency            
Veld D
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Supporters Vereniging VV Siddeburen (SVS) Block 'n roll            
18:48 Roelie's Teefjes De uitblinkers            
19:06 Pompoentjes Supporters Vereniging VV Siddeburen (SVS)            
19:24 Block 'n roll Roelie's Teefjes            
19:42 De uitblinkers Pompoentjes            
20:00 Roelie's Teefjes Supporters Vereniging VV Siddeburen (SVS)            
20:18 Pompoentjes Block 'n roll            
20:36 Supporters Vereniging VV Siddeburen (SVS) De uitblinkers            
20:54 Roelie's Teefjes Pompoentjes            
21:12 Block 'n roll De uitblinkers            
Veld E
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Veni Bibi Vomui Plus Spithoff            
18:48 Strijdend ten Onder 3 Liever een glas dan een beker 2            
19:06 At your serve Veni Bibi Vomui            
19:24 Plus Spithoff Strijdend ten Onder 3            
19:42 Liever een glas dan een beker 2 At your serve            
20:00 Strijdend ten Onder 3 Veni Bibi Vomui            
20:18 At your serve Plus Spithoff            
20:36 Veni Bibi Vomui Liever een glas dan een beker 2            
20:54 Strijdend ten Onder 3 At your serve            
21:12 Plus Spithoff Liever een glas dan een beker 2            
Veld F
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 De Graauwers Half-om-half            
18:48 De Meertjes T.V.E.B.            
19:06 Financieel evenwicht De Graauwers            
19:24 Half-om-half De Meertjes            
19:42 T.V.E.B. Financieel evenwicht            
20:00 De Meertjes De Graauwers            
20:18 Financieel evenwicht Half-om-half            
20:36 De Graauwers T.V.E.B.            
20:54 De Meertjes Financieel evenwicht            
21:12 Half-om-half T.V.E.B.            
Veld G
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Sigrid's Bitchesss Mooispul.com            
18:48 Volleybeukers Wat en half Wat            
19:06 Heikneuters Sigrid's Bitchesss            
19:24 Mooispul.com Volleybeukers            
19:42 Wat en half Wat Heikneuters            
20:00 Volleybeukers Sigrid's Bitchesss            
20:18 Heikneuters Mooispul.com            
20:36 Sigrid's Bitchesss Wat en half Wat            
20:54 Volleybeukers Heikneuters            
21:12 Mooispul.com Wat en half Wat            
Veld H
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 De Schildjers Forest Flowers            
18:48 Wil Henk zijn auto verplaatsen? Hatsjikidee            
19:06 De Ottertjes De Schildjers            
19:24 Forest Flowers Wil Henk zijn auto verplaatsen?            
19:42 Hatsjikidee De Ottertjes            
20:00 Wil Henk zijn auto verplaatsen? De Schildjers            
20:18 De Ottertjes Forest Flowers            
20:36 De Schildjers Hatsjikidee            
20:54 Wil Henk zijn auto verplaatsen? De Ottertjes            
21:12 Forest Flowers Hatsjikidee            
Veld I
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Team Zonder Naam Strijdend ten Onder 2            
18:48 HeHo Snollebollekes            
19:06 Erik & Co Team Zonder Naam            
19:24 Strijdend ten Onder 2 HeHo            
19:42 Snollebollekes Erik & Co            
20:00 HeHo Team Zonder Naam            
20:18 Erik & Co Strijdend ten Onder 2            
20:36 Team Zonder Naam Snollebollekes            
20:54 HeHo Erik & Co            
21:12 Strijdend ten Onder 2 Snollebollekes            
Veld J
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
18:30 Strijdend ten Onder 1 Gino's & more            
18:48 Piccobello vb FC De vierde helft            
19:06 Gym Xtra Fit Strijdend ten Onder 1            
19:24 Gino's & more Piccobello vb            
19:42 FC De vierde helft Gym Xtra Fit            
20:00 Piccobello vb Strijdend ten Onder 1            
20:18 Gym Xtra Fit Gino's & more            
20:36 Strijdend ten Onder 1 FC De vierde helft            
20:54 Piccobello vb Gym Xtra Fit            
21:12 Gino's & more FC De vierde helft