PLUS Spithoff Schildwolde

Klik hier voor
alle sponsoren

Inloggen
Registreren

Inloggegevens vergeten

Wedstrijdschema en scores voorrondes

Op deze pagina vind je de het wedstrijdschema voor de voorrondes. De genoemde tijden zijn bij benadering en kunnen afwijken van de realiteit.

Voor een afdrukbare versie van deze pagina kun je aan de rechterkant van deze pagina klikken op "Open afdrukbare versie" onder het kopje "Weergaveopties". Onder het kopje "Downloads" vind je diverse PDF documenten die je kunt uitprinten om voor je zelf eenvoudig de scores van je favoriete team bij te kunnen houden.

Jaarselectie
Onderstaand zie je het wedstrijdschema en de scores voor het jaar 2015.
Wil je deze gegevens van een ander jaar zien? Kies dan een ander jaar:
 
Wedstrijdschema Woensdag 24 juni 2015
Veld A
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Picobello VB De Meertjes 13 22 14 21 0 4
19:30 Mb1 Pompoentjes 9 23 14 18 0 4
20:00 Supportersvereniging VV Siddeburen Picobello VB 15 14 17 13 4 0
20:30 De Meertjes Mb1 16 13 15 12 4 0
21:00 Pompoentjes Supportersvereniging VV Siddeburen 15 19 21 14 2 2
Veld B
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 HOS 1 SiddebuursterVeen 36 3 19 13 4 0
19:30 De klokjebruiers 2 Team Ronnie 15 20 11 23 0 4
20:00 T.Z.N. HOS 1 7 23 7 30 0 4
20:30 SiddebuursterVeen De klokjebruiers 2 24 13 23 13 4 0
21:00 Team Ronnie T.Z.N. 16 18 22 14 2 2
Veld C
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 De winnaars van volgend jaar De Klokjes 19 18 21 14 4 0
19:30 Volleybeukers Mooispul.com 14 14 13 17 1 3
20:00 Amadeus De winnaars van volgend jaar 13 22 15 17 0 4
20:30 De Klokjes Volleybeukers 19 14 19 14 4 0
21:00 Mooispul.com Amadeus 17 16 25 9 4 0
Veld D
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Helden van Concordia De Pompels 18 19 10 24 0 4
19:30 C1000 Spithoff wordt Plus Spithoff Yudidit Photos 15 16 18 17 2 2
20:00 Scouting Gang Helden van Concordia 12 29 15 24 0 4
20:30 De Pompels C1000 Spithoff wordt Plus Spithoff 18 16 21 13 4 0
21:00 Yudidit Photos Scouting Gang 23 8 30 10 4 0
Veld E
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 NetNait Veni Bibi Vomui 15 25 22 9 2 2
19:30 Plus Spithoff geeft meer HeHo 12 20 6 34 0 4
20:00 HB Autotechniek 2 NetNait 9 27 23 15 2 2
20:30 Veni Bibi Vomui Plus Spithoff geeft meer 25 13 17 11 4 0
21:00 HeHo HB Autotechniek 2 14 18 21 20 2 2
Veld F
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Forest Flowers De Graauwers 23 12 20 13 4 0
19:30 SWS Helden van Concordia 2 27 10 27 9 4 0
20:00 De Schildjers Forest Flowers 11 17 17 9 2 2
20:30 De Graauwers SWS 11 16 20 12 2 2
21:00 Helden van Concordia 2 De Schildjers 14 19 12 21 0 4
Veld G
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 VV SGV PS Froombosch 21 13 10 23 2 2
19:30 De Stuutsiekoorns Bij gebrek aan beter 19 11 23 15 4 0
20:00 Strijdend ten onder! 1 VV SGV 11 21 16 16 1 3
20:30 PS Froombosch De Stuutsiekoorns 17 11 15 15 3 1
21:00 Bij gebrek aan beter Strijdend ten onder! 1 24 14 26 15 4 0
Veld H
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Strijdend ten onder! 2 Strijdend ten onder! 3 20 13 19 13 4 0
19:30 HB Autotechniek Heikneuters 26 9 15 12 4 0
20:00 HJMusic Strijdend ten onder! 2 9 23 14 21 0 4
20:30 Strijdend ten onder! 3 HB Autotechniek 8 24 9 21 0 4
21:00 Heikneuters HJMusic 22 11 23 11 4 0
Veld I
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Team Kloede Schuurfeest Bierum 20 17 13 16 2 2
19:30 Ross Team hoe hoe hoe hoe ging die ook alweer? 19 12 21 11 4 0
20:00 Frens from Eemland Team Kloede 18 15 13 16 2 2
20:30 Schuurfeest Bierum Ross 11 22 16 25 0 4
20:30 Team hoe hoe hoe hoe ging die ook alweer? Frens from Eemland 17 18 13 22 0 4
Veld J
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Half-om-half De Klokjebruiers 1 32 5 22 12 4 0
19:30 Een rondje van Henk Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff 13 16 11 16 0 4
20:30 De Klokjebruiers 1 Een rondje van Henk 11 21 13 21 0 4
 
Wedstrijdschema Vrijdag 26 juni 2015
Veld A
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Mb1 Picobello VB 17 14 18 14 4 0
19:30 Supportersvereniging VV Siddeburen De Meertjes 19 13 17 13 4 0
20:00 Picobello VB Pompoentjes 11 20 13 16 0 4
20:30 Mb1 Supportersvereniging VV Siddeburen 16 11 14 10 4 0
21:00 De Meertjes Pompoentjes 26 14 17 13 4 0
Veld B
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 De klokjebruiers 2 HOS 1 8 26 15 21 0 4
19:30 T.Z.N. SiddebuursterVeen 14 18 12 22 0 4
20:00 HOS 1 Team Ronnie 27 8 25 9 4 0
20:30 De klokjebruiers 2 T.Z.N. 19 18 21 17 4 0
21:00 SiddebuursterVeen Team Ronnie 17 17 27 12 3 1
Veld C
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Volleybeukers De winnaars van volgend jaar 11 15 12 15 0 4
19:30 Amadeus De Klokjes 13 16 17 16 2 2
20:00 De winnaars van volgend jaar Mooispul.com 17 12 15 16 2 2
20:30 Volleybeukers Amadeus 16 10 16 12 4 0
21:00 De Klokjes Mooispul.com 12 13 10 15 0 4
Veld D
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 C1000 Spithoff wordt Plus Spithoff Helden van Concordia 17 17 19 15 3 1
19:30 Scouting Gang De Pompels 7 25 13 26 0 4
20:00 Helden van Concordia Yudidit Photos 15 24 11 25 0 4
20:30 C1000 Spithoff wordt Plus Spithoff Scouting Gang 26 9 26 10 4 0
21:00 De Pompels Yudidit Photos 21 15 20 13 4 0
Veld E
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Plus Spithoff geeft meer NetNait 16 20 8 25 0 4
19:30 HB Autotechniek 2 Veni Bibi Vomui 18 17 16 19 2 2
20:00 NetNait HeHo 12 18 9 19 0 4
20:30 Plus Spithoff geeft meer HB Autotechniek 2 12 26 11 26 0 4
21:00 Veni Bibi Vomui HeHo 8 17 13 16 0 4
Veld F
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 SWS Forest Flowers 6 28 6 27 0 4
19:30 De Schildjers De Graauwers 17 11 12 17 2 2
20:00 Forest Flowers Helden van Concordia 2 26 10 24 9 4 0
20:30 SWS De Schildjers 12 23 12 25 0 4
21:00 De Graauwers Helden van Concordia 2 26 9 17 14 4 0
Veld G
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 De Stuutsiekoorns VV SGV 19 15 18 15 4 0
19:30 Strijdend ten onder! 1 PS Froombosch 5 23 12 17 0 4
20:00 VV SGV Bij gebrek aan beter 20 15 31 5 4 0
20:30 De Stuutsiekoorns Strijdend ten onder! 1 25 8 21 15 4 0
21:00 PS Froombosch Bij gebrek aan beter 27 10 21 8 4 0
Veld H
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 HB Autotechniek Strijdend ten onder! 2 18 10 21 9 4 0
19:30 HJMusic Strijdend ten onder! 3 11 17 14 19 0 4
20:00 Strijdend ten onder! 2 Heikneuters 17 14 16 13 4 0
20:30 HB Autotechniek HJMusic 20 10 23 10 4 0
21:00 Strijdend ten onder! 3 Heikneuters 8 20 8 22 0 4
Veld I
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Ross Team Kloede 14 14 13 13 2 2
19:30 Frens from Eemland Schuurfeest Bierum 28 6 20 15 4 0
20:00 Team Kloede Team hoe hoe hoe hoe ging die ook alweer? 15 12 11 17 2 2
20:30 Ross Frens from Eemland 9 18 20 18 2 2
21:00 Schuurfeest Bierum Team hoe hoe hoe hoe ging die ook alweer? 15 24 13 20 0 4
Veld J
Tijd Team 1 Team 2 Uitslag set 1 Uitslag set 2 Wedstrijdpunten
19:00 Een rondje van Henk Half-om-half 12 17 5 22 0 4
20:00 Half-om-half Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff 15 14 10 12 2 2
21:00 De Klokjebruiers 1 Hoveniersbedrijf Jonas Lindenhoff 11 24 5 25 0 4